Děje se

MICRONET ; inzerce nase.broumovsko.cz
Broumovské diskuzní fórum

Diskuzní téma:
 
icon | 04.10.16 21:22:39  |  (0.90.72) | broumovák   restaurace Gritz
Recenze restaurace Gritz:
Kdybych mohl, nedám ani 1 *.....Děti si objednaly těstoviny s kuřecim masem....po reklamaci, že tato 2 jidla platit nebudeme, protože byla připálená a nevábné chuti a zápachu, nám nejprve paní servírka po uznání a omluvě navrhla , že zaplatíme pouze za poloviční porce.....Po našem odmítnuí, že za takováto jídla nebudeme platit nic a po zaplacení podprůměrných jídel nás dospělých a polévek a objednaného pití, jsme odcházeli, načež za námi vyběhl zřejmě majitel pan Gritz a křičel, že na takové sociály, jako jsme my, zavolá policii.....Vrátili jsme se tedy zpět do restaurace a čekali příjezdu státní policie.....Policie, po vyslechnutí p. Gritze a mojí osoby nás poučila, že jsme se nedopustili žádného protiprávního jednani odkázala nás na případné dořešení sporu v občansko správním jednání.Pak jsem ještě před příslušníky policie požádal pana Gritze o daňový doklad za zaplacené služby, načež mi pan Gritz nejprve sdělil, že nemá jestě namontovanou pokladnu a že mi dá jen klasickou hospodskou účtenku(pivovaru Konrád) a poté jsme si vyslechli přednášku, že daňový doklad se týká jen dodavatelů zboží a onoho provozovatele restaurace. Nakonec nám byl vystaven příjmový doklad na částku, bez udání měny, ve které byla uhrazena.Po upozornění pana Gritze, že doklad není úplný, mi bylo sděleno, že jiný nedostanu!!!
Nápoje byly v pořádku, jídlo strašné, chování pana majitele ponechám na posouzení každého z Vás.
Ještě naokraj musím podotknout, že jsme z opačného koutu republiky, tato restaurace nám byla doporučena místním občanem, kterého jsme potkali.....
Veliké zklamání i proto, že po tomto incidentu jsme již nestihli návštěvu místního kláštera.
icon | 04.10.16 23:48:15  |  (1028:9192:) | kamil trojan   turista asi z ústavu
Ty jsi ale vůl broumováku. Zajdi si příště jinam na oběd. Třeba na Střelák, a to rychle, než ho zavřou. Já si dávám u pana Gritze často oběd, a vždy je to na jedničku. Asi jsi se chtěl najíst a pak si stěžovat a mít to zadarmo.7B
Děláš frajera a přitom máš WC na chodbě.
PS: jak jsi tak rychle našel diskuzní forum? Neděláš tu jen to, že očerňuješ pana Gritze, aby jsi pomohl jiné hospodě????
PSS: pan Gritz je profesionál, když měl restauraci v Jetřichově, tak to bylo stejně užasné, jako teď v Broumově


takovýhle turisti už sem nelezte :-)
icon | 05.10.16 00:45:02  |  (6.229.94) | Přihlížející   Gritz
Ano pan Gritz je profesionál botanická zahrada. Jedl jste i někde jinde a i mimo Broumov, aby jste měl srovnání?
icon | 05.10.16 09:11:13  |  (.67.39) | volič   Broumovákovi
Která broumovská hospoda ti zaplatila tu antireklamu?
icon | 05.10.16 11:25:10  |  (0.90.143) | Karel   Souhlas
Při příchodu do restaurace strašně smrdi přepálený olej, jídla jak kdy, asi podle nálady a to prostředí je takové neutulné.
icon | 05.10.16 12:56:28  |  (0.90.69) | .-.   My tam
přestali chodit kvůli nestálé kvalitě jídel. Navíc nás dorazila mladší obsluhující, když po 45 minutách čekání na jídlo přiznala že na nás zapomněla. A při tom v lokále lidí pár. Ani slovo omluvy!
icon | 05.10.16 14:00:51  |  (0.78.70) | Lenka   Daňový doklad
Ať byl host jakýkoliv, tak mě teda nejvíce pobavilo, že pan majitel neumí ani vypsat daňový doklad. Kolik toho asi do teď přiznal? To bude najednou skokový nárůst tržeb po zavedení EET!? Konečně bič na nepoctivce!
icon | 05.10.16 15:09:38  |  (1028:96d2:) | max   Lenko nacpěte se koblihama a neplácejte nesmysly.
Od koho, když se plno lidí na podnikání vykašle. V Chorvatsku (to je jediná zěmě kde EET funguje) to po zavedení EET zabalila 1/3 živnostníků. On to bude i bič na poctivce!

Proč by měl vypisovat daňový doklad kdejakému hostu? Víte vůbec co je daňový doklad?

Vydat daňový doklad je povinost osoby povinné k dani jen fyzickým osobám povinným k dani (zjednodušeně řečeno podnikatelům) a jakýmkoliv právnickým osobám. Běžným občanům (tedy fyzickým osobám nepovinným k DPH) stačí vydat jakékoliv potvrzení o prodeji zboží nebo služby.
icon | 05.10.16 18:08:38  |  (5.86.4) | Gurman   Pro Trojana
Zajdi si do normalni hospody (Na Myte, Bonato, Svejk, Kobyla...) a pak pis o tom jak je Gritz super...Fakt neni!! Pro tebe to ale bude asi uz vzdycky vrchol gastronomie....
icon | 05.10.16 22:10:44  |  (0.90.72) | broumovák   Kamile Kamile
Jo jo Kamile a všichni ostatní...dostal jsem zaplaceno od střeláku abych se tam šel najíst, udělal pořádnej hubmuk, nezaplatil a pak to tady propral na diskuzním foru! Bohužel to tak není...našel jsem tuhle recenzi na internetu, která je měsíc stará od nějakého pana Matěje Pacourka. Takže nezávislé hodnocení od turisty z druhého konce republiky, který o nějakém střeláku nemá ani tušení....ale jak píše gurman. Pro vás je vrchol gastronomie Gritz se Střelákem :)
icon | 05.10.16 22:56:56  |  (38.153.38) | anonymouse   Gritz
Nebylo by lepší dát sem přímo odkaz na recenzi od toho pána? Ale musim bohužel potvrdit že chování pana Gritze bylo v tu chvíli nestandardní. Pokud host nechce zaplatit za jídlo, které nesnědl s odůvodněním, že maso bylo spálené, tak bych jako restauratér omluvil a v žádném případě bych nevolal k tomu policii a jak se říká, sklapl krovky. Můj děda, který pracoval v restauraci říkál - host má vždycky pravdu.
icon | 06.10.16 10:56:59  |  (25.130.36) | dan   restaurace Gritz
Tato restaurace jde vážně do kytek. Obsluhující personál v pohodě, ale ta kuchyně!!!! Mohu potvrdit taktéž připálené, po námitce sice výměna, ale ne za o moc lepší. Sem na jídlo už určitě nepřijdu. V Broumově a přilehlém okolí je plno restaurací, kde se dá výborně najíst, ale nebudu jmenovat, protože bych byl slovně konfrontován, která hospoda mi zaplatila za reklamu. Žádná, je to jen názor nespokojeného hosta restaurace Gritz.
icon | 06.10.16 11:21:46  |  (7.3.76) | Broumovák   Do kytek jde celý Broumov
On jde do kytek celý Broumov. Ten kdo tady žije pořád a za Pasa se podívá jednou za život, tomu se to zdá ok.
Ale kdo má možnost srovnání, tak to musí vidět.

Jen v jednom je výrazné zlepšení. Velký nárůst počtu cikánů a kriminality s tím spojené.
icon | 06.10.16 11:58:40  |  (25.131.79) | Pavel   Broumováku asi jste slepý
Asi dál než na Pasa moc nejezdíte. A když, tak jenom na houby.
Zeptejte se někoho, kdo tady delší dobu nebyl.

Dle mého názoru se toho změnilo hodně.
Jen pár viditelných:
Příjezd do Broumova, opravený klášter, výstavba nových domů,opravené fasády v centru, až na "Měšťák" , opravené silnice a chodníky, nová hřiště..........
Kriminalita se naopak snížila. Koukejte se dobře, čtěte noviny, choďte na zastupitelstva.
Tím neříkám, že je všechno OK.
Broumováku, co jste pro zlepšení Broumova udělal Vy ???
icon | 06.10.16 18:56:23  |  (25.131.166) | čtenář   ad p. Pavel
Hezký večer,

souhlasím: Dle mého názoru se toho změnilo hodně a
dodávám: podle mého názoru ne.
icon | 07.10.16 01:54:13  |  (1028:96c5:) | opbh   Broumov jde do kytek?
To už se v Broumově říká od šedesátého roku, kdy přestal být okresem, že to tu jde do kytek. A pořád tu jsme a vlastně se to tu pořád zlepšuje :-) Holt jsme tu samí nespokojení obyvatelé :-)
icon | 07.10.16 06:58:42  |  (.0.171) | Broumovák   Opbh
Máš pravdu, to zlepšení je cítit všude. Platy se od šedesátých let moc nezvedly, zato výpovědí je dost. Atmosféra na pracovištích je taky pěkná. A hezká je taky poliklinika. Vypadá přesně jako v šedesátých letech. Včetně zařízení. Mám pokračovat?
icon | 07.10.16 07:15:32  |  (0.90.68) |    nespokojenost
Zlatá rybko, slyš má slova, vylez z vody, zjev se znova, mám ženu zlou jak šídlo a pálí jí dobré bydlo. (cituji Jana Wericha)

Někdo bude nespokojený, i kdyby byl císařem...
Koukněte, jak město vypadá. Kde jsou ty oprýskane domy z předlistopadových dob? Až na vyjímky vypadá město lépe. Klášter už není pro ostudu, ve Stěnavě není růžová voda, Álejka je kouzelná, děti mají nové hřiště, postupně se opravují chodníky, cyklostezka je nová atd. Jasně, že není všechno dokonalé, ale pracovní místa budou přibývat (Hašpl, Continental), autobusové nádraží bude nové. Možná, že tady nemáme výhody velkých měst, zato můžete být za půlhodiny v lese i pěšky, koukněte z oken na tu podzimní nádheru okolních kopců, z kohoutku nám teče kojenecká voda a místo nadávání si zajděte do skal, které nám celá Evropa může závidět
icon | 07.10.16 08:38:08  |  (.171.66) | Petr J.   pro "já"
Lépe bych to nenapsal!!! Děkuju za to, že někdo vidí svět podobně jako já a nekouká na všechno černýma brýlema.
icon | 07.10.16 12:40:32  |  (1028:96c5:) | opbh   Broumováku
já vím, že s penězma je to těžké a chodit do práce se strachem z výpovědi je dost strašný a člověka to psychicky ničí. Ale to není problém Broumova, to tak je všude. Když se člověk odstěhuje do Hradce nebo kamkoliv jinam, tak se to nevyřeší, bude to stejné, akorát tam je možná víc fabrik, kde může dřít od nevidím do nevidím, aby to všechno poplatil.

Poliklinika je průšvih, s tím souhlasím.

A děkuju "já," jak to hezky napsal.
icon | 08.10.16 21:20:04  |  (0.90.143) | Pavel   ...
Stačí najít práci v Automotive kolem Rychnova a šikovnej chlap si najde dobrý místo hned, vyrostlo tam spousta nových fabrik ... provoz na osmičky a ne hnusný dvanáctky

Zapište Váš příspěvek do diskuze:
Jméno: (povinné)
E-mail:  
Předmět: (povinné max.255 zn.)
Zpráva:
Icon1
Icon2
Icon3
Icon4
Icon5
Icon6
Icon7
Icon8
Icon9
Icon10
Icon11
Icon12
Icon13
Icon14
Před odesláním příspěvku vyjadřete svůj souhlas s dodržováním pravidel fóra zapsáním slova ANO   
IP ze které bude odeslán příspěvek je 172.18.0.25 (nginx-proxy.nginx-proxy)
Pro zvýraznění textu můžete použít značky:
[B] = tučné - začátek, [/B] konec( např. [B]text[/B] ) [I] = kurzíva - - začátek, [/I] konec ( např. [I]text[/I] ) nebo smajlíky :) a :(
Provozovatel stránek neodpovídá za obsah uveřejněných příspěvků. Za uveřejnované příspěvky zodpovídají jejich autoři.
Uveřejněním příspěvku do diskuse vyjadřuje autor souhlas s pravidly fóra.
Pravidla fóra