Děje se

MICRONET ; inzerce nase.broumovsko.cz
Broumovské diskuzní fórum

Diskuzní téma:
 
icon | 14.11.16 23:10:16  |  (1028:83bc:) | Petr Mikuška   co takhle....????
Vážení diskutující,což takhle komentovat zde sdílené příspěvky pod SVÝM VLASTNÍM JMÉNEM!!! Nebo se snad bojíte za svůj názor?? Je ,,snad " demokracie,tak se nebojte....třeba ubude urážek a invektiv.Děkuji za váš čas při přečtení mého příspěvku :-P přeji hezké dny. PetrMik
icon | 15.11.16 09:13:00  |  (0.90.68) | Jana   milý pane
Jak máme poznat, že jste to vážně Vy? I já si můžu dát přezdívku Petr Mikuška. Dokud tady nebude možnost zaregistrovat se jen jednou s neveřejným odkazem na email, nemá to smysl se podepisovat. Obraťte se na majitele
icon | 15.11.16 11:01:13  |  (1028:83bc:) | Petr Mikuška   JSEM TO OPRAVDU JÁ :-)
......z Malého náměstí, vím,je to sci-fi,ale zkusil jsem to :-D
icon | 15.11.16 14:41:47  |  (25.128.42) | Ladislav Hanzlík   Anonymitas
Diskuze takto funguje na http://www.broumov.net


A jelikož tam člověk může psát pouze pod svým jménem a nikoliv anonymně, není tam vůbec nic ke čtení :-)

Na to nemá většina lidí koule se podepsat a prezentovat sebe samotného. Být schovaný a vykřikovat je přece mnohem jednodušší
icon | 15.11.16 15:05:52  |  (1028:83bc:) | Petr Mikuška   Přesně tak!!
Láďo,mluvíš mi z duše!! Nadávat,urážet,to umí jen nějaké tečky,čárky,broumováci atd. Hezký den všem!!!
icon | 16.11.16 06:10:39  |  (7.119.15) | anonym na druhou   Pro Petra Mikušku
Podle mého názoru pravidla diskuze může nastavit a trvat na jejich dodržování jen její zakladatel. Na rozdíl od Petra Mikušky si myslím, že anonymní diskuze má smysl, protože není omezena pro nikoho (např. neznalostí českého pravopisu) a může být podle mého názoru mnohem otevřenější. Pokud někdo potřebuje, aby se vědělo kdo příspěvek píše, ať se klidně podepíše. Anonymové ať se vzájemně kritizují jak chtějí, je to jen mezi nimi. K osobám neúčastnícím se diskuze je třeba zachovávat důsledně slušnost a korektnost.
Diskuze na které se nediskutuje je na houby, čehož důkazem jsou oficiální stránky města Broumova.
icon | 16.11.16 14:21:26  |  (0.90.69) | .-.   To pana
Mikušku tak rozvášnil můj dotaz, zda nejschopnější lidé z okolí našeho prezidenta přejdou do Bílého domu. Po té mi začal nadávat, div ne do hrbatých psů a koček!
icon | 17.11.16 00:28:24  |  (1028:83bc:) | Petr Mikuška   opravdu ne..
..budu komentovat nějakou ,,morseovku",neurážím zde nikoho!! Pokud by jste se chtěl sejít(čemuž nevěřím :-D ) tak si můžeme popovídat...o čemkoliv!!! .........
icon | 17.11.16 00:43:19  |  (1028:83bc:) | Petr Mikuška   ano...na ...2
...úžasné zhodnocení anonymity :-P....pokud komentující udělá gramatické chyby,nevadí, tolerujme to!!! Hlavně,že píše konstruktivně a k dané věci!!!!
icon | 23.11.16 13:26:44  |  (63.234.4) | Milan Mach   Paradox
Obecně je to paradox, hodně lidí na FB a G+ veřejně publikují i foto z ložnice (pod svým pravým jménem) a jinde se schovávají za přezdívku.

Možná, kdyby se to tady nejmenovalo diskuse ale zeď (Broumova), třeba... :-)

Ale abych řekl, mě zas tak na autorovi nezáleží. Dokud se tu alespoň budou objevovat i informace a ne jen osobní invektivy, klidně ať píší čárky háčci apod. Spíš by chtělo při zjevné pseudoinformaci od ostatních více reflexe. Ne jen "tysiblbej" ale třeba odkazy na relevanci. Pak to tu bude plnit účel a ne jen žumpaefekt.

Zapište Váš příspěvek do diskuze:
Jméno: (povinné)
E-mail:  
Předmět: (povinné max.255 zn.)
Zpráva:
Icon1
Icon2
Icon3
Icon4
Icon5
Icon6
Icon7
Icon8
Icon9
Icon10
Icon11
Icon12
Icon13
Icon14
Před odesláním příspěvku vyjadřete svůj souhlas s dodržováním pravidel fóra zapsáním slova ANO   
IP ze které bude odeslán příspěvek je 172.18.0.25 (nginx-proxy.nginx-proxy)
Pro zvýraznění textu můžete použít značky:
[B] = tučné - začátek, [/B] konec( např. [B]text[/B] ) [I] = kurzíva - - začátek, [/I] konec ( např. [I]text[/I] ) nebo smajlíky :) a :(
Provozovatel stránek neodpovídá za obsah uveřejněných příspěvků. Za uveřejnované příspěvky zodpovídají jejich autoři.
Uveřejněním příspěvku do diskuse vyjadřuje autor souhlas s pravidly fóra.
Pravidla fóra