Děje se

MICRONET ; inzerce nase.broumovsko.cz
Broumovské diskuzní fórum

Diskuzní téma:
 
icon | 18.02.17 00:06:03  |  (1028:96d3:) |    Takhle funguje filantrop?????
http://www.vstuptedoklastera.cz/
icon | 18.02.17 04:13:24  |  (0.90.69) | .-.   Máte,
míním "Já," jiný nápad jak poshánět finance na provoz všech zařízení kláštera? Tak sem s nim!!!
icon | 18.02.17 09:54:16  |  (1028:96c5:) | opbh   Milý "Já",
to je právě možnost, jak se můžete stát filantropem i vy a dobrovolně darovat část svých peněz na něco, na čem vám záleží. Nikdo vás nenutí, rozhodnutí je jenom na vás.
icon | 18.02.17 14:03:12  |  (6.234.150) | Přihlížející   Klášter
Jste závistivci co nikdy nic nedokázali a samy máte tak nudný život, že napadáte ostatní. Pan Školník není můj oblíbenec, ale v tomto případě se ho musím zastat, podpora kláštera tímto způsobem je v pořádku. Časem zjistíte, že i Vy oželíte 4 piva měsíčně v hospodě a tu stovku věnujete na dobrou věc. Neříkám na klášter, ale třeba na něco jiného a někde jinde. Přeji hezký den.
icon | 20.02.17 06:59:41  |  (1028:919b:) | M.   ad závistivému já
Ano, takto se to dělá všude ve světě a je to tak správné, sám dávám třeba malou částku Dobrému andělu a mám radost, že konkrétní rodině mohu aspoň trochu pomoci. Klášter se sám neopraví, náklady jsou závratné; je šílené bojovat s nepřejícími a závistivými hlupáky. Přesně, jak napsal Přihlížející, kdyby každý oželel pár piv měsíčně...Upozorňuji, že nejsem ani zaměstnanec Agentury, ani kamaráda pana Školníka. Pěkný pozitivní den.
icon | 20.02.17 11:36:24  |  (8.114.21) | Broumovák   Příspěvek
Ano, taky jsem pro poskytování příspěvků na pomoc nemocným dětem, i když by to mělo být věcí státu. Vláda utrácí peníze za různé zbytečné projekty, léčíme cizí státní příslušníky zdarma a na naše nejsou peníze. Posíláme peníze na pomoc cizích dětí, ale na naše nejsou peníze. To je ale jiná věc. Na děti jsem ochoten penězi přispět a přispívám, ale kostely ať si opravuje církev za své. Dostala zpět majetky, které stejně v minulosti získala nemorálními cestami a ve vatikánské bance je peněz dost, tak ať na nich nesedí.
icon | 20.02.17 14:28:34  |  (0.90.69) | .-.   To, Broumováku,
chcete naznačit že n.př. církevní majetek na Broumovsku získali Benediktýni podvodem nebo vyhráli v kartách? A že není zapotřebí nahradit ztráty, které mizernou péčí stát po zabavení církevního majetku po dobu více jak 40 let užívání způsobil?
icon | 20.02.17 14:41:57  |  (1028:919b:) | M.   Broumovákovi
Myslíte si, že 47,2 miliard, které jdou římsko-katolické církvi v rámci restitucí, stačí na opravu 2500 zdevastovaných objektů zabavených po únoru 1945? Jen klášter by potřeboval několik miliard. Vaše názory čpí bolševismem kombinovaným s českou závistí.Sepsal jste dohromady jablka a hrušky, přesně ve stylu Babiše či Okamury.
icon | 20.02.17 14:53:35  |  (0.90.64) | Nevěřící Tomáš   Věřte,
kdyby církev přišla k majetku například v kartách - to by bylo ještě docela dobrý. Ale církev přišla k majetku např. prodejem odpustku svým ovečkám, zabavením majetku lidem s jiným názorem na víru apod. Nezávidím, nejsem bolševik. Stačí znát historii. Ale musíte číst i v knihách, které nechávala církev tak ráda pálit ......
icon | 20.02.17 16:05:36  |  (0.90.69) | JiK   Věřím,
ale kdyby církev pálila jenom knihy. Církev však ráda upalovala i na hranicích...lidi...tisíce lidí...nevinných lidí.
V patnáctém století byl za každý odpustek stanoven pevný poplatek. Církev bohatla z prodeje tzv. dispensí (prominutí) často extrémních i nemožných zákonů.
icon | 20.02.17 18:56:22  |  (0.90.68) | husita   desátky
Radši bych platila desátky církvi, než téměř 20% dnes. Plus DPH plus spotřební daň na benzínu a nevím jaká daň z cigaret...
icon | 21.02.17 04:23:43  |  (0.90.69) | .-.   Vyčítat někomu,
jak se choval před staletími, je úchylka. Dle toho jsme n.př. všichni potomci lidožroutů. Jsme všichni fůj!!!!!
icon | 21.02.17 16:57:54  |  (6.206.215) | Petr Bergmann   Fundraising
Tomuto se říká fundrasing, více zde: https://cs.wikipedia.org/wiki/Fundraising. Já osobně například každý měsíc posílám 1000 Kč hnutí SPD Tomia Okamury, které se snaží zachránit naši zemi od importu středověké kultury z afrických a arabských zemí.
icon | 22.02.17 20:06:02  |  (.134.14) | Ondřej   Doplňující dotazy
Pro nick "Já":

Eh?

Pro nick "broumovak":

Eh?

Pro nick "Petr Bergman":

Eh?
icon | 06.03.17 09:56:26  |  (8.114.21) | Broumovák   pro M a .-.
Ať jsem hledal kdekoliv, tak jsem nikde nenašel, že by církev přišla k majetku svou těžkou a poctivou prací. Naopak se všude píše o kořistnických výpravách křižáckých vojsk, které prý se vedly pro rozšíření a obranu křesťanství. No a vlastně veškeré válelčné konflikty jsou vedeny ve jménu víry. Ať křesťanské nebo muslimské. Nevím, proč by toto měl stát podporovat. Ať dává peníze radši na silnice, bydlení a vytváření pracovních míst.

Zapište Váš příspěvek do diskuze:
Jméno: (povinné)
E-mail:  
Předmět: (povinné max.255 zn.)
Zpráva:
Icon1
Icon2
Icon3
Icon4
Icon5
Icon6
Icon7
Icon8
Icon9
Icon10
Icon11
Icon12
Icon13
Icon14
Před odesláním příspěvku vyjadřete svůj souhlas s dodržováním pravidel fóra zapsáním slova ANO   
IP ze které bude odeslán příspěvek je 172.18.0.25 (nginx-proxy.nginx-proxy)
Pro zvýraznění textu můžete použít značky:
[B] = tučné - začátek, [/B] konec( např. [B]text[/B] ) [I] = kurzíva - - začátek, [/I] konec ( např. [I]text[/I] ) nebo smajlíky :) a :(
Provozovatel stránek neodpovídá za obsah uveřejněných příspěvků. Za uveřejnované příspěvky zodpovídají jejich autoři.
Uveřejněním příspěvku do diskuse vyjadřuje autor souhlas s pravidly fóra.
Pravidla fóra