Děje se

MICRONET ; inzerce nase.broumovsko.cz
Broumovské diskuzní fórum

icon | 04.10.16 21:22:39  |  (0.90.72) | broumovák   restaurace Gritz
Recenze restaurace Gritz:
Kdybych mohl, nedám ani 1 *.....Děti si objednaly těstoviny s kuřecim masem....po reklamaci, že tato 2 jidla platit nebudeme, protože byla připálená a nevábné chuti a zápachu, nám nejprve paní servírka po uznání a omluvě navrhla , že zaplatíme pouze za poloviční porce.....Po našem odmítnuí, že za takováto jídla nebudeme platit nic a po zaplacení podprůměrných jídel nás dospělých a polévek a objednaného pití, jsme odcházeli, načež za námi vyběhl zřejmě majitel pan Gritz a křičel, že na takové sociály, jako jsme my, zavolá policii.....Vrátili jsme se tedy zpět do restaurace a čekali příjezdu státní policie.....Policie, po vyslechnutí p. Gritze a mojí osoby nás poučila, že jsme se nedopustili žádného protiprávního jednani odkázala nás na případné dořešení sporu v občansko správním jednání.Pak jsem ještě před příslušníky policie požádal pana Gritze o daňový doklad za zaplacené služby, načež mi pan Gritz nejprve sdělil, že nemá jestě namontovanou pokladnu a že mi dá jen klasickou hospodskou účtenku(pivovaru Konrád) a poté jsme si vyslechli přednášku, že daňový doklad se týká jen dodavatelů zboží a onoho provozovatele restaurace. Nakonec nám byl vystaven příjmový doklad na částku, bez udání měny, ve které byla uhrazena.Po upozornění pana Gritze, že doklad není úplný, mi bylo sděleno, že jiný nedostanu!!!
Nápoje byly v pořádku, jídlo strašné, chování pana majitele ponechám na posouzení každého z Vás.
Ještě naokraj musím podotknout, že jsme z opačného koutu republiky, tato restaurace nám byla doporučena místním občanem, kterého jsme potkali.....
Veliké zklamání i proto, že po tomto incidentu jsme již nestihli návštěvu místního kláštera.

Další příspěvek
Provozovatel stránek neodpovídá za obsah uveřejněných příspěvků. Za uveřejnované příspěvky zodpovídají jejich autoři.
Uveřejněním příspěvku do diskuse vyjadřuje autor souhlas s pravidly fóra.
Pravidla fóra