Děje se

MICRONET ; inzerce nase.broumovsko.cz
Broumovské diskuzní fórum

icon | 14.02.17 18:55:43  |  (0.90.69) | JiK   Pro Aja
Těší mě váš zájem o mé zdraví, ale já si neztěžoval, že bych měl něco se zrakem. Nechme Jánošíka Slovákům a vraťme se hezky pěkně zpátky k nám domů.
Tak zrovna odborníkem se necítím být, ale když myslíte. To, že je ten zákon z roku 1993, to víme. Ponechme slovíčkaření a přejděme k podstatnému. Zásadní detail je ten, že náš stát díky těmto dluhopisům přišel o několik miliard korun. Dluhopisy vydal, a tudíž je pod touto sviňárnou podepsán náš nejlepší ministr financí Kalousek. To všechno svědčí o jeho nekompetentnosti, když nebyl schopen (co by ministr financí) ošetřit, aby k těmto levotám s dluhopisy nedocházelo. Kdo vlastně ještě všechno na dluhopisech zbohatl či ne, zatím nevím já, stejně asi jako vy.
Otázku inteligence ponechám otevřenou, ale pokud se na tom cítíte být podobně, tak to asi nebude tak zlé. Jinak vám při tom vrhání přeji přesnou mušku a nějakou tu toaletu vždy při ruce. Budete to potřebovat. Volby se blíží. Tak pozor na Babiše!

Předchozí příspěvek   |  Další příspěvek
Provozovatel stránek neodpovídá za obsah uveřejněných příspěvků. Za uveřejnované příspěvky zodpovídají jejich autoři.
Uveřejněním příspěvku do diskuse vyjadřuje autor souhlas s pravidly fóra.
Pravidla fóra