Děje se

MICRONET ; inzerce nase.broumovsko.cz
Broumovské diskuzní fórum

icon | 04.02.19 20:39:01  |  (25.130.33) | Tomáš Martin   Dopravní úřad Broumov
Dnes jsem navštívil dopravní úřad v Broumově a už mě opravdu vadí, jakou mají úřednice náladu pokaždé, když tam přijdu. Za 11 let, co jsem držitelem řidičského oprávnění, jsem navštívil odbor dopravy několikrát a vždy jsem odcházel, jako nespokojený a naštvaný občan. Úřednice jsou podrážděné snad už jen tím, že po nich člověk něco chce a podle toho vypadá i jejich následné jednání. Několikrát jsem na toto téma, za těch 11 let, konverzoval s ostatními kolegy řidiči a názory se shodují. Pracuji jako dělník, opravář a tak bývám i každý týden v jiné, cizí domácnosti. Kdybych se měl takhle otráveně a neochotně chovat i já, tak bych se neuživil. To ovšem asi není problém úředníka, který za státní peníze, tedy i mé peníze, poskytuje služby lidem. S tímto problémem se setkávám opakovaně a proto se ptám, proč tam takový lidé ještě pořád pracují ?! Pokud je jejich práce nenaplňuje, naopak je štve, tak ať zkusí jinou pracovní pozici a uvolní své místo člověku, kterého bude práce s lidmi bavit. Já osobně si bohužel na tomto konkrétním úřadu, na tuto neochotu, začínám zvykat a lituji jen cizích lidí, kteří navštíví město, právě kvůli našemu odboru dopravy, že musejí s takovými úředníky, přijít do styku. Tomáš Martin

Další příspěvek
Provozovatel stránek neodpovídá za obsah uveřejněných příspěvků. Za uveřejnované příspěvky zodpovídají jejich autoři.
Uveřejněním příspěvku do diskuse vyjadřuje autor souhlas s pravidly fóra.
Pravidla fóra