Děje se

MICRONET ; inzerce nase.broumovsko.cz
Broumovské diskuzní fórum

Diskuzní téma:
 
icon | 25.04.21 22:07:53  |  (8.0.5) | petr   HULVÁT
Musím říct, že jsem se dnes nevydržel dívat dokonce, Zeman je ubohý hulvát co uráží ženský, opravdu nechutný prase a dobytek. Váš miláček a vzor, také urážíte ženy? (určeno pro jeho voliče)
icon | 26.04.21 06:39:29  |  (8.0.5) | Knedlik   Prezident
Ano, opět názorně ukázal, jak nesmyslná a v jeho případě i nebezpečná, je v našem politickém systému přímá volba prezidenta.
icon | 26.04.21 07:53:59  |  (8.0.5) | Honzo   Má Petr pravdu
To, co si dovolil k moderátorce, je skutečně hovadské..
icon | 26.04.21 09:15:01  |  (8.0.5) | petr   re
Jsem rád, že se shodneme. Ta moderátorka musela mít nervy ze železa. Poslal bych na něj nějakou, co by mu vyškrábala za to hulvátství oči, ale co chtít od samotáře co si chodil v mládí číst knihy na hřbitov, místo aby balil holky.
icon | 26.04.21 09:52:00  |  (8.0.5) | david   ...
Jestli to řekl v projevu a potom se na stejnou věc zeptá ještě 5krát tak ji to l řekl ještě slušně
icon | 26.04.21 10:36:49  |  (8.0.5) | petr   re
Davide málem jsem se z něj poblil, docela rád bych tě osobně poznal jako jeho příznivce
icon | 26.04.21 13:03:49  |  (8.0.5) | ...   Prezident
Absolutně souhlasím s Knedlíkem.
icon | 26.04.21 13:12:07  |  (8.0.5) | Kalfas   re
Davide, ono to mělo svůj důvod, protože neustále bagatelizoval, jeho projev měl nulový přínos, akorát chtěl nabudit ve veřejnosti, že to tak třeba asi nebude a kamarádi z Moskvy jsou furt super. Což se mu povedlo, posledních pár let tu není jednotná zahraniční politika a oslabuje to zemi. Nebo si myslíš, že by Hamáček s Babišem vyšli ven s projevem, vůči gigantu jako je Rusko jen s pouhým podezřením? Nenech se vysmát :) Nezapomeň, že oni mají více informací, od čučkařů (jak nazývá tvůj idol Zeman naše tajné služby).
icon | 26.04.21 16:20:03  |  (8.0.5) | petr   re
Ono to může být ještě horší, ted Rusáci říkají jak je Zeman rozumný, že to bagatelizuje, myslím si, že je to vlastizrádce a po Gottwaldovi to nejhorší prase co kdy sedělo na pražském hradě (z prezidentů). Ale u Davida je to borec.

A teď je to ještě ke všemu hulvát co neví jak se má chovat k ženě.. to jsme to dopracovali..
icon | 27.04.21 08:03:24  |  (8.0.5) | Knedlik   Prezident
Miloš Zeman svým nedělním projevem vykonal České republice medvědí službu a zároveň nabil Rusku zbraně ostrou municí. Co jiného už je velezrada, když ne tohle?
icon | 27.04.21 08:14:45  |  (8.0.5) | david   petře
Bez důkazu není odsouzený.Kdyby je měli tak by to byl jiný šrumec.Zahul si dej si něco do žíly a modli se ať budoucí vládu vedou tvoji piráti ti to určitě vyřeší ke tvé spokojenosti.
icon | 27.04.21 10:52:04  |  (8.0.5) | Kalfas   Davide
Ty asi nechápeš situaci. Tady se jedná o konfrontaci tajných služeb, tohle se nezveřejňuje a ty informace budou vždy utajeny. Opakuji, jak řekl tvůj idol podruhé, dneska nejsi ve formě: "Nebo si myslíš, že by Hamáček s Babišem vyšli ven s projevem, vůči gigantu jako je Rusko jen s pouhým podezřením?"
icon | 27.04.21 12:58:20  |  (8.0.5) | petr   re
Milý davide tajne služby zásadně nezveřejňují své info protože by tím ohrozili sebe i své zdroje i zahraniční partnery. Jsou věci které se odtajňují až třeba po 100 letech, informace o smrti Kennedyho nejsou odtajněné doteď.

A věřím, že to podezření vůči Rusku je obrovské a jestli si myslíš, že ty dva agenti k nám přiletí z Ruska na výslech tak jsi naprostý blázen.

Davide a jak je možné, že v Bulharsku uplnou náhodou bouchlo 6 skladů zrovna když tam náhodou byly ty dva matláci?

Si vem co tu Rusáci dělali po roce 1968, zabíjeli, znásilňovali, ničili.. ty je Davide podporuješ?
icon | 27.04.21 18:41:42  |  (8.0.5) | david   petře
nikdy jsem nebyl u komoušů,v 68 mi bylo 11 let a nesnášel jsem rusáci opravdu,ale to co říkáš je kravina,byl jsem na vojně 2 roky a potom i na cvičení v Jaroměři.ty ruský vojáci neměli žadné vycházky,aby si došli jen na pivo.A kdyby někdo někoho zabil nebo znásilnil tak dostal kulku nebo sibiř.Opravdu bych se s tebou rád sešel, ale nevím jak, protože já nejsem david a ty petr.Jak to udělat?
icon | 27.04.21 22:29:53  |  (8.0.5) | petr   re
Jen za rok 1968 se odhaduje, že padlo za oběť invazi 137 lidí a přes 500 zraněno, ale patrně jich bude víc.

Davide měl by jsi uznat, že se pleteš protože za xelou dobu okupace to budou stovky lidí, já vím své.

https://www.idnes.cz/zpravy/domaci/50-let-ceskoslovensko-okupace-armada-peti-zemi-operace-dunaj-obeti.A180820_212614_domaci_lre

"Otřesný případ se stal třeba na jaře 1981 v Břuchotíně u Olomouce. Sovětský zběh tu ubil mladou matku se dvěma dětmi. Vyrušili ho při vykrádání jejich domku. Chlapci byli pouhé čtyři roky, jeho sestře necelých sedm let. I oni jsou oběti okupace Československa, byť zemřeli skoro třináct let po invazi."

Takže nezabíjeli? A určitě nikoho neznásilnili?
icon | 01.05.21 11:28:58  |  (8.0.5) | M.K.   řešení
My Češi s láskou vzpomínáme na defenestrace. To v Nizozemí jsou jiní drsňáci. V roce 1672 svého premiéra sežrali

(nizozemský politik a matematik Johan de Witt (1625-1672) byl od roku 1653 až do své smrti velkým penzionářem, což v podstatě odpovídalo dnešní funkci premiéra)

Zapište Váš příspěvek do diskuze:
Jméno: (povinné)
E-mail:  
Předmět: (povinné max.255 zn.)
Zpráva:
Icon1
Icon2
Icon3
Icon4
Icon5
Icon6
Icon7
Icon8
Icon9
Icon10
Icon11
Icon12
Icon13
Icon14
Před odesláním příspěvku vyjadřete svůj souhlas s dodržováním pravidel fóra zapsáním slova ANO   
IP ze které bude odeslán příspěvek je 172.18.0.25 (nginx-proxy.nginx-proxy)
Pro zvýraznění textu můžete použít značky:
[B] = tučné - začátek, [/B] konec( např. [B]text[/B] ) [I] = kurzíva - - začátek, [/I] konec ( např. [I]text[/I] ) nebo smajlíky :) a :(
Provozovatel stránek neodpovídá za obsah uveřejněných příspěvků. Za uveřejnované příspěvky zodpovídají jejich autoři.
Uveřejněním příspěvku do diskuse vyjadřuje autor souhlas s pravidly fóra.
Pravidla fóra