Děje se

MICRONET ; inzerce nase.broumovsko.cz
Broumovské diskuzní fórum

Diskuzní téma:
 
icon | 11.11.21 19:47:09  |  (8.0.33) | Honza   covid19
Pár faktů:
Úmrtnost na Covid19: 0,2%
Vedlejší účinky vakcín: 3-5%.
90% vedlejších účinků vakcín se nikde neeviduje, nezapisuje.
https://www.svedomi-naroda.cz/2021/08/31/rozhovor-s-mvdr-jirim-urbankem-mba-byvalym-strategem-prodeje-ve-farmaceutickem-prumyslu/
https://www.svedomi-naroda.cz/2021/10/27/rozhovor-s-rndr-tomasem-furstem-phd-matematikem-a-datovym-analytikem/
https://www.youtube.com/watch?v=VYtBEnB1F6E

Všechny společnosti, které vakcínu na covid19 vyrábějí a dál distribuují měly v minulosti miliardové pokuty v dolarech za to, že podplácely doktory a falšovaly klinické testování! Vše v pohodě dohledatelné googlem

Porovnání příbalových letáků vakcín a marketingu v médiích na podporu očkování je zarážející.

Chování vlád v rámci nařízení je šokující.


Neustále přemýšlím nad tím, jak se lidé mohou nechat očkovat, ačkoliv tyto informace vědí, jen proto aby mohli do restaurace, divadla, kina atd.
Také přemýšlím nad tím, že degenerace lidí je už na takové úrovni, že výraz "kálení na hlavu" je vlastně velmi mírné a diplomatické vyjádření.
Dobře nám tak! Budíček začíná a budoucnost je zcela jistě zajímavá.
icon | 11.11.21 19:52:54  |  (8.0.33) | martin   honzo
Honzo,máš vymytý mozek a jsi úplně tupý!!!!!!!!
Jakákoli argumentace lidem jako jsi ty je zbytečná. Přeji ti, aby tě to sejmulo a na JIPu škemral o protilátky, protože jsi DEBIL
A navíc jsi nebezpečný a bezohledný
icon | 12.11.21 09:11:08  |  (8.0.33) | Marťan   Cov
Tyhle věci pokud si můžeme všimnout řeší už pouze nenaočkovaní, nám ostatním to už může být víte kde :)
icon | 12.11.21 09:21:24  |  (8.0.33) | david   vir
Já jsem očkovaný.ale měli by se namátkově dělat testy i nám,abychom věděli jak na tom jsme.Můžeme být klidně přenašeči.
icon | 12.11.21 11:10:03  |  (8.0.33) | Jirka   Martine
No tak Martine jestli má někdo vymytý mozek tak to jsi ty.
Honza má pravdu.
Je jasné, že očkování kteří podlehli propagandě začínají být nervózní.
Ty jsi ukázkový příklad.
icon | 12.11.21 11:41:05  |  (8.0.33) | Petr   davide
Prodělal jsem to, jsem 2x očkovaný a na testy občas zajdu. Mám to zadarmo a mám klid.
icon | 12.11.21 21:13:36  |  (8.0.33) | Olda   Očkování
Jsem naočkovaný a osobně neznám nikoho, kdo naočkovaný není. Bude to asi tím, že se nestýkám s hloupými lidmi, kteří mají v hlavě nasr*no.
icon | 13.11.21 02:31:20  |  (8.0.33) | Jan Kantor   Oldo
lépe bych to neřekl.
Snad bych upřesnil to, že nasr*no nemají v hlavě ale v kalhotech, protože se bojí toho píchance víc než malé děti.
A raději si nechají padesátkrát šťourat v nose nebo v řiti než by si nechali jednou píchout injekci.
A při tom neustálém šťourání a postávání ve frontách jim navíc hrozí daleko větší možnost nakažení od stejných poserů, kteří tam stojí ve frontě s nimi.
Já jsem si dal píchnout třetí dávku a jsem stejně jako ty v pohodě.
icon | 13.11.21 10:43:31  |  (8.0.33) | Honza   Rovnováha
Víte, protože je 70% lidí naočkováno a názory odborníků na vakcinologii a imunologii jsou potlačovány, tak můj předešlý text je ve své podstatě výsměch vám očkovaným, jak jste naletěli velmi sofistikovánemu marketingu. Představte si, že se lidská populace zredukuje na 3,5 mld. lidí. V době, kdy se globální ekonomika, kvůli nedostatku zdrojů, hroutí, je to úžasné řešení. Pod narativem zdravého očkování pro uměle vytvořený vir, to je prostě geniální. martin má 100% pravdu, jsem bezohledný. Nicméně 100% to není bezohlednost vůči naší planetě, rovnováha musí nastat. Proč živit nekriticky myslící lidi, ti pro budování nové společnosti nejsou třeba. Z těchto důvodů doporučuji další dávky, pojďte to urychlit :). A mne nezbývá než se dále bavit u mediálních přístrojů nad tupostí lidí, kteří dobrovolně uvolňují místo nám. Za velmi krátký čas se pravda zcela jistě potvrdí. Nechat nebo se nenechat očkovat je politické rozhodnutí a je možné, že se pletu a budu na JIP. Možnost, že tam budu je 0,2%, možnost, že tam nebudu je 99,98%. Jsem posera Jane Kantore, volím variantu číslo 2...
icon | 13.11.21 14:20:52  |  (8.0.33) | Jan Kantor   Milý Honzo
možnost že dnes dostaneš tetanus z koňského trusu je také minimální.
A přesto doufám, že si tu protitetanovku necháváš pravidelně píchnout a neděláš kolem toho takové mediální divadlo jako "pokrokový odpírač vakcinace".
Dnes je tvůj postoj zejména mezi mladými lidmi moderní.
Ale je to postoj obyčejných připosraných sobců.
icon | 13.11.21 22:46:21  |  (8.0.33) | Knedlik   Volného paradox
Volného paradox – nejsofistikovanější a nejtajnější konspirace dokáží odhalit jen největší debilové.
icon | 13.11.21 22:59:17  |  (8.0.33) | Mark   Re...
Pro všechny pitomce tady.Je svoboda zatím,tak se každý může rozhodnout jak chce.Když nechce jeho věc.A oni mu za to tady ještě budou nadávat.Fakt nádhera.Jděte všichni do prdele
icon | 14.11.21 00:10:52  |  (8.0.33) | __l__   .-.
Účelem vakcíny je zabránit tomu, aby se člověk nakazil nemocí, proti které je očkován, a tím zabránit tomu, aby nakazil ostatní. Neustále slýcháme mantru, že je třeba očkovat co nejvíce lidí, aby se dosáhlo "stádové imunity". Je tu jen jeden problém: vakcíny COVID-19 nezabraňují nákaze ani přenosu viru SARS-CoV-2. Jinými slovy, COVID-19 můžete dostat, i když se necháte očkovat.
Tady je šikovný experiment, který bych si přál, aby někdo udělal. Jelikož je nemožné rozlišit COVID-19 od chřipky pouze na základě příznaků (CDC web v sekci "Jak poznám, že mám chřipku?"), vezměte několik tisíc lidí, kteří mají pozitivní test na COVID-19, a otestujte je také na chřipku. Pokud bude vysoké procento z nich pozitivní na obě onemocnění, jak se pozná, kdo má co? Protože v rozporu s tím, co se píše na jedné webové stránce CDC, že COVID-19 "zřejmě u některých lidí způsobuje závažnější onemocnění", se na jiné webové stránce CDC píše, že chřipka může také způsobit nejrůznější zdravotní komplikace včetně poškození srdce, plic a ledvin. Jinými slovy, vše, co může způsobit COVID-19, může způsobit i chřipka, protože COVID-19 je chřipka.
Proč většina mých spoluobčanů není schopna pochopit, že jsou podváděni bez ohledu na to, kolikrát jim jejich vlády lhaly? To je jednoduché! Lidé mají potíže vidět pravdu, protože lidský mozek se vyvinul tak, aby spíše reagoval než racionálně uvažoval. Je to proto, že lidé jsou zvířata, jako živočichové, savci, primáti, a konkrétně: opice. To není urážka - je to biologický fakt. Jedná se o základy taxonomie, vědy o identifikaci a klasifikaci všech forem života. A my jsme zařazeni mezi opice.
Vypněte televizi a zapněte mozek......
icon | 14.11.21 00:16:52  |  (8.0.33) | __l__   .-.
Česká republika: Kolik poslanců ČR je očkovaných?
Povinný subjekt žádost posoudil a tímto konstatuje, že údaje o zdravotním stavu fyzických osob náleží dle Obecného nařízení o ochraně osobních údajů (tzv. GDPR) do speciální kategorie tzv. citlivých osobních údajů, a jejich zpracování podléhá mnohem přísnějšímu režimu, než je tomu u obecných údajů, zní odpověď kanceláře PS.

Kancelář Poslanecké sněmovny nedisponuje žádným zákonným oprávněním zjišťovat a zpracovávat citlivé osobní údaje o fyzických osobách – členech Poslanecké sněmovny a takovéto údaje u ní tedy neexistují. Z uvedeného důvodu není Kancelář Poslanecké sněmovny oprávněna ani schopna zjistit počty poslanců plně či částečně očkovaných proti nemoci covid19.

_____
Hlavně, že každému pinglovi po mém zdravotním stavu něco je. Milí zaměstnanci, ukažte to svým otravným zaměstnavatelům a pošlete je do řiti.
icon | 14.11.21 07:46:27  |  (8.0.33) | Honza 2   Lidi proberte se
Vždyť to nedává žádný smysl. Proč Poláci nechtějí pomoc od EU na hranici z Běloruskem? EU káže tyhle covid pitomosti, aby odvrátila pozornost od skutečných problému. Ekonomika je v hajzlu, kousíček od nás už se téměř válčí a my tady začínáme segregovat lidi? Nota bene kvůli uměle vyvinuté nemoci a kvůli nefunkčním vakcínám a kdo ví, co ve skutečnosti je za látku v té stříkačce? Už je čas, aby lidi vyšli do ulic a masivně se ozvali!
icon | 14.11.21 09:01:07  |  (8.0.33) | mudrlant   Broumov probrání
Tady se zase sešlo internetových mudrlantů. Kdo chtěl, ten se očkovat nechal a kdo nechtěl, ten se očkovat nenechal. Někoho částečně donutí i situace, aby se nemusel stále nechat testovat a platit. Protesty žádné nebudou, lidé 17.11.2021 zapálí svíčku a možná nějaké kladení věnců. Důležité je pevné zdraví a duševní pohoda :) :) :)
icon | 14.11.21 09:28:17  |  (8.0.33) | Jirka   Oldo
Oldo jsi hlupák bohužel ty.

Aktuální stav ke dni 14.11.
Broumov (Náchod) - Královéhradecký kraj
Populace (16+): 6 096
Očkovaní první dávkou: 69,0 %
Neočkovaní: 1 887
icon | 14.11.21 10:56:57  |  (8.0.33) | Knedlik   Demokracie
Základním principem demokracie je, že se menšina podřizuje vůli většiny. Je potřeba dodávat víc?
icon | 14.11.21 11:17:56  |  (8.0.33) | Jan Kantor   Knedlíku
je třeba dodat to, že za tím účelem je třeba tu většinu (většinou málo myslících lidí) nejprve vhodným způsobem zmanipulovat.
A právě o to se teď Honza snaží.
A není v tom osamocen.
Řada dnešních "úspěšných" politiků je mu v tom zářným příkladem.
icon | 14.11.21 13:00:10  |  (8.0.33) | Mark   Re.
Drž tlamu ty kreténe zasranej.At si každý dělá co chce
icon | 14.11.21 13:56:28  |  (8.0.33) | Knedlik   Pro Mark
Jo, přesně tak. Ať klidně svým nezodpovědným chováním zahltí zdravotní systém, financovaný z peněz nás ostatních. Ať pro jeho svobodné rozhodnutí zbytečně zemře někdo jiný, kdo se nedostane na operaci úplně jiného zdravotního problému, protože se ten náš geroj svobodně rozhodl zabrat mu místo na jip s covidem. A protože si svobodně nenechal píchnout pár mililitrů chemických sraček mu budou na jip proudit litry jiných chemických sraček za statisíce. Jestli si on neplete demokracii s anarchií a zodpovědnost se sobectvím.
icon | 14.11.21 18:57:13  |  (8.0.33) | Honza   shrnutí
březen - po očkování se nikdo nenakazí
duben - očkování je jediný způsob porážky viru
květen - očkovaní se nakazí velmi vzácně
červenec - očkovaní se nakazí, ale nemohou mít vážný průběh
srpen - očkovaní mohou mít vážný průběh, ale jen velmi vzácně
září - je potřeba 3. dávka
říjen - na JIP končí 40% očkovaných
listopad - očkovaní na JIP převažují
prosinec - ???
Vše pod heslem, že vakcína je jediný způsob, jak porazit zákeřný koronavirus!

(speciální komentář pro Knedlíčka. Tímto chci říct, že očkování ve skutečnosti evidentně moc nefunguje a taky v žádném případě ....a nebo, nebo víš co? Nech to radši být, naočkovaný jsi, tak dobrý)

Jak se zdá, tak letošní Vánoční TV program bude obzvláště vypečený. Troufnul bych si skoro napsat, že to budou magické Vánoce. Tak se pohodlně posaďte a začínáme! Největší reality show v dějinách televizní zábavy se chýlí k vyvrcholení.

PS: Demokracie? To vážně ještě někdo věří, že je demokracie? Zákony se píší na základě lobby firem, navíc se nyní nedodržuje ústava a to jak je známo je základ demokracie.
icon | 14.11.21 20:29:02  |  (8.0.33) | Knedlik   Pro Honzu
Mohu se zeptat na zdroj statistik, ze kterých čerpáš? Nebo tu jen přepisuješ kydy z Aeronetu, Parlamentních listů a podobných obskurních webů?
icon | 14.11.21 21:15:30  |  (8.0.33) | Pepin   Očkování
Zdá se mi, že to Honza sepsal celkem trefně. Prostě očkování funguje opravdu omezeně. Prostě vakcíny jsou na původní vir, na mutace je jejich účinnost mizerná. To je očividné, kdo chce chápat, tak to pochopí. Ale nic lepšího zatím ve asi není, tak kdo chce, ať se očkuje, kdo se bojí, ať se schovává a kdo ničemu nevěří, ať si dělá, co chce. Prostě určitě všichni neumřeme na nějaký vir. To spíše na rakovinu a civilizační choroby.

Zapište Váš příspěvek do diskuze:
Jméno: (povinné)
E-mail:  
Předmět: (povinné max.255 zn.)
Zpráva:
Icon1
Icon2
Icon3
Icon4
Icon5
Icon6
Icon7
Icon8
Icon9
Icon10
Icon11
Icon12
Icon13
Icon14
Před odesláním příspěvku vyjadřete svůj souhlas s dodržováním pravidel fóra zapsáním slova ANO   
IP ze které bude odeslán příspěvek je 172.18.0.25 (nginx-proxy.nginx-proxy)
Pro zvýraznění textu můžete použít značky:
[B] = tučné - začátek, [/B] konec( např. [B]text[/B] ) [I] = kurzíva - - začátek, [/I] konec ( např. [I]text[/I] ) nebo smajlíky :) a :(
Provozovatel stránek neodpovídá za obsah uveřejněných příspěvků. Za uveřejnované příspěvky zodpovídají jejich autoři.
Uveřejněním příspěvku do diskuse vyjadřuje autor souhlas s pravidly fóra.
Pravidla fóra