Děje se

MICRONET ; inzerce nase.broumovsko.cz
Broumovské diskuzní fórum

Diskuzní téma:
 
icon | 21.08.22 13:32:43  |  (8.0.35) | Technik   Přístup do polikliniky
Již několik měsíců není zajištěn bezpečný a důstojný přístup do polikliniky, ale ani průchod kolem ní. Dokázal jsem to pochopit v době probíhající stavební činnosti. Podle pana Marka se jedná o část, „kterou má na starosti město“. Pan Marek z investic „předpokládá, že se to podaří“ do konce října. Proč až tak dlouho? Proč se už tedy druhý měsíc v místě nic neděje a na co se čekalo?

V článku je i zmíněn zvýšený provoz na opravované komunikaci a absence kontrol ze strany policie. Proč tedy město neiniciuje více kontrol u své městské policie? Aspoň se zaměstnají, zajistí bezpečnost pracovníků na silnici a možná přispějí brzkému dokončení stavby. Věty „Zřejmě se s tím nedá nic udělat, nedokážu si to vysvětlit.“ mě vytáčejí. Kdo chce, hledá způsoby, kdo nechce, hledá výmluvy.
icon | 23.08.22 06:50:06  |  (8.0.35) | Petr   Poliklinika, průjezd zákazem
100% souhlas!
icon | 25.08.22 12:40:15  |  (8.0.35) | Jana Ticháčková   poliklinika
Musím jen souhlasit, dnes jsem šla na polikliniku, chodník rozkopaný, vchod vzadu také špatně přístupny, to se ceká, až tam nějaké auto srazí chodce?

Zapište Váš příspěvek do diskuze:
Jméno: (povinné)
E-mail:  
Předmět: (povinné max.255 zn.)
Zpráva:
Icon1
Icon2
Icon3
Icon4
Icon5
Icon6
Icon7
Icon8
Icon9
Icon10
Icon11
Icon12
Icon13
Icon14
Před odesláním příspěvku vyjadřete svůj souhlas s dodržováním pravidel fóra zapsáním slova ANO   
IP ze které bude odeslán příspěvek je 172.18.0.25 (nginx-proxy.nginx-proxy)
Pro zvýraznění textu můžete použít značky:
[B] = tučné - začátek, [/B] konec( např. [B]text[/B] ) [I] = kurzíva - - začátek, [/I] konec ( např. [I]text[/I] ) nebo smajlíky :) a :(
Provozovatel stránek neodpovídá za obsah uveřejněných příspěvků. Za uveřejnované příspěvky zodpovídají jejich autoři.
Uveřejněním příspěvku do diskuse vyjadřuje autor souhlas s pravidly fóra.
Pravidla fóra