Děje se

MICRONET ; inzerce nase.broumovsko.cz
Broumovské diskuzní fórum

Diskuzní téma:
 
icon | 29.05.23 09:19:03  |  (8.0.51) | Občan Broumova   Uzavírka Pěkov
Tak a je to tady opět budeme jezdit přes Lachov v době začínající turistické sezóny to může vymyslet jen blbec.Hlavně za ten Pěkov by už měli někoho zavřít protože co tam ty firmy předvádí je už síla po třetí nový asfaltový potah během tří let.
icon | 30.05.23 13:03:13  |  (8.0.51) | Pepin   Silnice
Co k tomu dodat. Je to šlendrián. Silnice nejhorší ve střední Evropě. Pořád rozkopané. Samá objížďka. Rok od roku horší. A ty místní se už v Broumově neopravují vůbec viz Soukenická nebo Dvořákova. Hlavní město kultury. To je výsměch. Jde jen o dotace na nesmysly. Bohužel.
icon | 01.06.23 21:59:08  |  (8.0.51) | petr   re
Jsou to neschopný prasata, co víc k tomu dodat.
icon | 04.06.23 20:05:41  |  (8.0.51) | František   Pěkov
Dnes byla neděle, tak jsem si ten Pěkov projel na kole. To, že nikdo nebude v neděli pracovat, to jsem předpokládal. Ale na místě jsem zjistil, že za ten týden je pouze v horní polovině obce odfrézovaná polovina vozovky. Na druhé polovině se nepracuje, je tedy volně průjezdná. Na semafory nebo pro jednosměnný provoz by šla použít. Tedy minimálně o víkendu, kdy na stavbě není ani noha. Tak už vím, proč uzavírka bude dva měsíce. Kdyby dělali každý den a 12 hodin, stihli by to za tři týdny. Ale jim to je jedno. Oni si na objížďce neužívají peklo. Chytit traktor nebo kamion, tak za ním jedete celou objížďku.
icon | 04.06.23 22:18:49  |  (8.0.51) | Qwertz   Pěkov
František taky pracuje 12 hodin každý den že???

Zapište Váš příspěvek do diskuze:
Jméno: (povinné)
E-mail:  
Předmět: (povinné max.255 zn.)
Zpráva:
Icon1
Icon2
Icon3
Icon4
Icon5
Icon6
Icon7
Icon8
Icon9
Icon10
Icon11
Icon12
Icon13
Icon14
Před odesláním příspěvku vyjadřete svůj souhlas s dodržováním pravidel fóra zapsáním slova ANO   
IP ze které bude odeslán příspěvek je 172.18.0.25 (nginx-proxy.nginx-proxy)
Pro zvýraznění textu můžete použít značky:
[B] = tučné - začátek, [/B] konec( např. [B]text[/B] ) [I] = kurzíva - - začátek, [/I] konec ( např. [I]text[/I] ) nebo smajlíky :) a :(
Provozovatel stránek neodpovídá za obsah uveřejněných příspěvků. Za uveřejnované příspěvky zodpovídají jejich autoři.
Uveřejněním příspěvku do diskuse vyjadřuje autor souhlas s pravidly fóra.
Pravidla fóra