Děje se

MICRONET ; inzerce nase.broumovsko.cz
Broumovské diskuzní fórum

Diskuzní téma:
 
icon | 22.05.22 11:59:44  |  (8.0.33) | david   Spořilov
Tak prý na dva roky byla zastavena práce na komunikaci ve vilové oblasti na Spořilově.
icon | 22.05.22 18:04:18  |  (8.0.33) | Zoro   Chce to pořádný auto
Nevadí. Mám Toyotu Hilux.
icon | 22.05.22 20:20:58  |  (8.0.33) | Nela   Spořilov
Což o to, že byla pozastavena, kdyby aspoň, zatím, ty šutry a bordel, který teď je na Spořilově, hlavně směrem k těm vilkám, město dalo do pořádku. Trávníky, které byly rozkopány jsou zaházeny vším možným ( cihly, beton, asfalt, sklo), terén nesrovnán, ale to se asi blížíme k tomu evropskému městu 2028 :-)
icon | 22.05.22 20:21:31  |  (8.0.33) | Nela   Spořilov
Což o to, že byla pozastavena, kdyby aspoň, zatím, ty šutry a bordel, který teď je na Spořilově, hlavně směrem k těm vilkám, město dalo do pořádku. Trávníky, které byly rozkopány jsou zaházeny vším možným ( cihly, beton, asfalt, sklo), terén nesrovnán, ale to se asi blížíme k tomu evropskému městu 2028 :-)
icon | 23.05.22 07:13:55  |  (8.0.33) | Martin   Cesty
Jak píšete. Také mě fascinuje, jak po celém městě jsou překopané cesty, ale vrácení do původního stavu se asi konat nebude. Pouze zaházené štěrkem, který se po krátké době vydrolí a všude samá jáma. Divím se starostovi, že si to nechá po celém městě rozkopat, ale nenechá si to dát do původního stavu…. Ostuda a hlavně k naštvání jízda po Broumově
icon | 23.05.22 09:38:17  |  (8.0.33) | Petr   Cesty
Taky by mě zajímalo kdy se to zaasfaltuje. Je to po celém městě a nikomu na úřadě to evidentně žíly netrhá. Od čeho to vůbec je? To je jak natahoval N-SYS optiku?
icon | 23.05.22 09:41:07  |  (8.0.33) | Martin   Cesty
Nsys, VAK a pod. si myslím, ale očividně můžou vše rozkopat, ale už je každému jedno jestli to dají do původního stavu bohužel
icon | 23.05.22 10:39:27  |  (8.0.33) | martin   cesty
Mě fascinuje, jak tu na něco neustále nadáváte. Je potřeba to udělat, tak se to udělá a hotovo. Vy nadáváte že to tady v Broumově nemáme, nebo že už to nefunguje, nebo že musíte platit, když potrubý protéká. Potom nadáváte když se to opravuje, dělá nové, nebo se natahují nové sítě. Za všechno může město, potažmo starosta, ale zadavatelem je kraj a se starostou to nemá nic společného. Nadáváte na připojení internetu, když NSYS tahá optiku, tak nadáváte, že tahá optiku, aby Vám to lépe fungovalo. Prostě neustále řeči a řeči.
icon | 23.05.22 10:58:41  |  (8.0.33) | Martin   Cesty
Možná kdyby se dělalo pořádně a né na prasáka, tak by si lidi nemuseli pořád. Za mě to je hovadsky odvedená práce a myslím si, že cesty po sídlištích budou města, ale těžko říct.
icon | 23.05.22 13:46:02  |  (8.0.33) | Nela   Spořilov
Nemyslela jsem N-SYS, zrovna ten si po sobě celkem slušně uklízí, ale celý Spořilov a vzhledem k tomu, že parcely prodává město, je tedy asi i zřizovatelem celé akce! Takže by mělo dohlédnout, aby si ten svinčík firma, která dělala zasíťování také dala do trochu přijatelného stavu.
icon | 23.05.22 14:18:00  |  (8.0.33) | Petr   Cesty
Na úklid není a nebude, protože se miliony ročně dávají na ten nesmysl s městem kultury 2028. Na každou druhou otázku proč se něco nedělá je odpověď, protože nejsou peníze. Tak je necpěte do tohoto nesmyslu a myslete víc na nás, kdo tu bydlíme než na tůristy.
icon | 23.05.22 19:07:05  |  (8.0.33) | Pepin   Cesty
Taky je parádní, že už několik dní jezdí zkratkou od Šleglu, po cyklostezce ke Křinickemu sídlišti a dále do Heřmánkovice kyvadlově kamiony, resp. tahače s cisternou. Patrně jezdí do bioplynové stanice a naváží tam nějakou kejdu. Ale cyklostezka na takovou váhu určitě není stavěná. Tak až se do Vánoc dokončí ta oprava Masarykovy včetně pozemní dráhy, zbydou nám zde na kaši kilometry cyklostezek a místních komunikací. Nikomu to asi nevadí. Paráda.

Zapište Váš příspěvek do diskuze:
Jméno: (povinné)
E-mail:  
Předmět: (povinné max.255 zn.)
Zpráva:
Icon1
Icon2
Icon3
Icon4
Icon5
Icon6
Icon7
Icon8
Icon9
Icon10
Icon11
Icon12
Icon13
Icon14
Před odesláním příspěvku vyjadřete svůj souhlas s dodržováním pravidel fóra zapsáním slova ANO   
IP ze které bude odeslán příspěvek je 172.18.0.25 (nginx-proxy.nginx-proxy)
Pro zvýraznění textu můžete použít značky:
[B] = tučné - začátek, [/B] konec( např. [B]text[/B] ) [I] = kurzíva - - začátek, [/I] konec ( např. [I]text[/I] ) nebo smajlíky :) a :(
Provozovatel stránek neodpovídá za obsah uveřejněných příspěvků. Za uveřejnované příspěvky zodpovídají jejich autoři.
Uveřejněním příspěvku do diskuse vyjadřuje autor souhlas s pravidly fóra.
Pravidla fóra