Děje se

MICRONET ; inzerce nase.broumovsko.cz
Broumovské diskuzní fórum

icon | 05.01.20 20:42:48  |  (8.0.24) | Márč   Odpady
Lidí zlatí nešťastní, nejsem ani milionářka ani zelená aktivistka,ale trošku mi to přijde divné ...netřídíme jen proto,aby bylo levněji,ale hlavně abychom se naučili,co s odpadem,protože přijde doba a prostě se bude vyvážet za hodně velké peníze...to alibistické..přestanu třídit...je pěkně hloupá myšlenka.Omlouvám se,pokud vás to urazí.A ke svozu...u nás ve vsi se jezdí též jednou za 14dní již několik roků.Díky třídění je to dostačující..a to mám kotel (popel)a malé dítě(pleny).V kotli nepálím žádné věci,co tam nepatří.Platíme 550Kč na osobu a rok.Rok máme i svoz popelnic na plast a papír jednou měsíčně.Tato služba je zdarma.Bioodpad musím svážet na určené místo v určený čas a představte si-je to v pohodě.Asi duvné,že?Je přeci i na nás...nejen na městu...jaký je kolem popelnic a kontejnerů pořádek .Všichni jsme lidí a svádět vše na ostatní je trapné.Každý začněme u sebe.Omlouvám se všem, které naštvou a věřím,že je i dost lidí,kteří mě chápou.Děkuji a pěkný zbytek večera.

Předchozí příspěvek   |  Další příspěvek
Provozovatel stránek neodpovídá za obsah uveřejněných příspěvků. Za uveřejnované příspěvky zodpovídají jejich autoři.
Uveřejněním příspěvku do diskuse vyjadřuje autor souhlas s pravidly fóra.
Pravidla fóra